#
18.05.2017
Створити бізнес здатен будь-хто, головне — зрозуміти який, — викладач KMBS Сергій Ноздрачьов дискутував з цього приводу на Громадському радіо. Eskada-M, на його думку, - втілення успішного інноваційного бізнесу в Україні. Дякуємо клієнтам, партнерам та всій команді!
#
17.02.2017
На зустрічі представники Adler Lacke Україна провели майстер-клас із використання продуктів ТМ Adler
#
07.10.2016

Що потрібно для більш глибокого розуміння фінансових наслідків і економічних компромісів в процесі прийняття інвестиційних та фінансових рішень? Які інструменти фінансового управління та аналізу необхідні для правильного ведення як фінансів так і бізнесом в цілому? CEO Компанії “Eskada-M” – Дмитро Патіс та керівники Центрів: Оксана Мазяр, Ірина Крук та Геннадій Шелудько нададуть відповіді на ці питання та поділяться досвідом.

#
27.09.2016

Компанія «Ескада-М» – виробник шпонованих плит, що близько двох років впроваджує систему ощадного виробництва LEAN Production, що дає змогу компанії бути ефективною та експортувати продукцію у сім країн світу. Саме тому доволі молоде на вітчизняному ринку підприємство стало успішним й авторитетним гравцем на ринку. Секретами такої успішності ділиться один із співзасновників компанії Володимир Патіс.

#
26.09.2016
"Люди, які працюють на виробництві – це його серце. Люди, які своїми стараннями приносять не лише результат для цілої компанії, але й впливають на ВВП цілої країни."
#
16.09.2016
Володимир Патіс у студії каналу 2+2 розповів про компанію "Eskada-M" та поділився секретами ведення успішного бізнесу.
#
18.08.2016

Оксана Мазяр, маркетинг-директор компанії «Еskada–М», під час конференції «Шляхи активізації експорту деревообробниками та меблевиками України» поділиться досвідом роботи компанії у цьому напрямі.

#
05.08.2016
Романтична історія створення прекрасного на основі реальних подій Андрія Кокоріна та Марії Борисової.
#
30.05.2016
9 червня під час Cross-border e-commerce export Ukraine 2016 експерти з України, Німеччини, Франції, Польщі, країн СНД, країн Прибалтики, Південної Африки, представники органів влади (МЕРТ, МінФін), представники успішних  українських торгових проектів на глобальних майданчиках обговорять практичний стан справ, рішення для подолання бар'єрів, презентують 20 ключових ринків для експортної онлайн торгівлі.
#
16.05.2016

За ініціативи проекту RERAM 18 травня у м. Львів відбудеться грандіозна Міжнародна конференція “Ресурсоефективність та стале виробництво у лісовому секторі Східної Європи”.

#
16.04.2016
За підсумком голосів компанія Ескада-М отримала приз «Глядацьких симпатій» за презентований декор Loft Oak з колекції Touch Of Nature. Деталі за посиланням: