26.02.2016
«У певний момент приходить розуміння, що бізнес-чуття власників недостатньо, необхідні інші підходи. На приклад, у нас, в Україні, у жодного немає амбіцій стати великим виробником певного вузького сегменту товару: мангала, рушників, хліба, тощо. А даремно…», - Володимир Патіс, співзасновник компанії Ескада-М, ділиться своїм баченням з ItWork.
09.02.2016
Бізнес, який прагне досконалості у всьому, змінює не лише свої процеси, але й впливає на середовище: регіон, клієнтів, конкурентів… Про те, як створити таку організацію, про жагу до змін, креатив у всьому та про любов до людей (а також їх відбір і навчання) розповіли засновники компанії «Ескада-М» в інтерв‘ю для проекту kmbs ALUMNI stories.
15.09.2015

Український виробник шпонованих плит «Ескада-М» за декілька років встиг спробувати себе на європейських ринках, відмовитись від пропозиції IKEA та отримати чимало досвіду. Про пошук клієнтів, вибір країн, вдалі рішення та помилки розповіли засновники компанії Володимир та Дмитро Патіси.

24.07.2015
""Ми свято віримо, що майбутнє за українським дизайном. Тому завжди старалися навчати молодих дизайнерів, давати базові знання по продукту (шпонованій плиті). Для цього створили окрему платформу для спілкування - зустрічі AnOther Friday. Тут ми обмінюємося досвідом, спілкуємось про світові тренди"". - Володимир Патіс, про співпрацю з дизайнерами.
30.09.2014
Теорія обмежень системи (ТОС) - це спосіб управління компанією (бізнес-підхід), що  базується на пошук та управління основними обмеженнями, які визначають успіх та ефективність компанії в цілому.