Нові економічні умови ринку обумовлюють необхідність для українських виробників та торгових проектів рухатися інтенсивніше та глобальніше, активно розглядаючи можливості експорту товарів не тільки в форматі великих партій (В2В), але і в форматі В2С (Business To Сonsumer).

Cross-border e-commerce в форматі В2С відкриває українським компаніям прекрасні можливості для прямого продажу товарів покупцям у будь-яку точку світу. Розмір компанії втрачає значення, скористатися перевагами такого підходу можуть як великі виробники і рітейлери, так і невеликі проекти типу hand-made.

9 червня під час Cross-border e-commerce export Ukraine 2016 експерти з України, Німеччини, Франції, Польщі, країн СНД, країн Прибалтики, Південної Африки, представники органів влади (МЕРТ, МінФін), представники успішних  українських торгових проектів на глобальних майданчиках обговорять практичний стан справ, рішення для подолання бар'єрів, презентують 20 ключових ринків для експортної онлайн торгівлі. Відкривати конгресс-виставку буде Наталя Микольська, заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України, Торговий представник України.

Запрошуємо взяти участь у обговоренні! Більше деталей про конгрес - http://www.export.e-comex.com.ua/#!ua-cross-border-export/aj9m6