Сьогодні ми хочемо розповісти вам чарівну казку, про неймовірне кохання, таке, що розбурхує серце, підносить до небес, кохання, яке підштовхує нас до нових звершень. Зазвичай, всі казки закінчуються весіллям і мало хто знає, що ж було далі. Вам вже цікаво? Тоді слухайте…

Він був звичайним будівельником, вона – спадкова художниця. Мабуть, сам Господь послав їх одне одному, адже познайомились вони у храмі, коли Марія розписувала там стіни, а Андрій добудовував той самий храм.Сьогодні  подружжя Кокоріних – найщасливіше у світі, адже вони - батьки чотирьох прекрасних дітей. Хто знав тоді, що незабаром, ті самі грудочки щастя, допоможуть втілити в життя довголітню мрію батьків. Першим замовником була старша дочка подружжя Ася. Батько зі всією любов’ю та турботою, самостійно спроектував та виготовив ліжечко для улюбленої доньки. Асі так сподобалось ліжко, що вона попросила тата збудувати ліжечко і для її улюбленої ляльки Нестора. Саме так і з’явилась назва майбутньої Майстерні.

Сьогодні Майстерня “Нестор” виконує бажання не тільки своїх дітей, а й багатьох інших. Андрій власноруч зі всією любов’ю та турботою проектує та збирає меблі, Марія займається розписом. При виготовлені меблів використовуються лише натуральні та екологічні матеріали, а, головне, - з урахуванням усіх вимог ортопедії. Тепер ви можете не хвилюватися за осанку майбутньої балерини чи маленького футболіста, про все це давно вже подбали чудові майстри Андрій Кокорін та Марія Борисова. Вони допоможуть створити для ваших діток особливий теплий світ, оповитий любов'ю та турботою.

Майстерня “Нестор” – в гармонії з мрією!